tel. 18 26 74 774   fax. 18 26 74 802    e-mail: st-dom@o2.pl

Jeśli ktoś pro­si nas o po­moc, to znaczy że jes­teśmy jeszcze coś warci

Paulo Coelho

Wigilia 2018

2018.12.28

Wigilia 2018

Uroczysta Wigilia organizowana przez Stowarzyszenie Trzeźwości „Dom” w Jordanowie na dobre weszła w tradycje naszej organizacji. Jak co roku zaprosiliśmy pracowników i członków Stowarzyszenia, ale przede wszystkim, w ten radosny i świąteczny dzień chcieliśmy połamać się opłatkiem z naszymi podopiecznymi, do których należą osoby niepełnosprawne, seniorzy i dzieci z prowadzonych przez Stowarzyszenie placówek. Swoją obecnością zaszczycili nas goście, na których zawsze możemy liczyć, m.in Starosta Powiatu suskiego – Pan Józef Bałos. Z ogromną radością powitaliśmy też nowego Burmistrza Jordanowa – Pana Andrzeja Malczewskiego i Wójta Gminy Jordanów – Pana Artura Kudzię. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców i opiekunów. 
Zebrani goście z ogromnym wzruszeniem obejrzeli przygotowane przez podopiecznych ŚDS-u Jasełka, słuchali skocznych kolęd wyśpiewanych przez dzieciaki z Ogniska Wychowawczego, a także opowieści Wigilijnych wyrecytowanych przez seniorkę - panią Irenę Stopę. 
Jak co roku był to wieczór pełen życzliwości, radości i wzruszeń, po którym naładowani jesteśmy wiarą w drugiego człowieka i chęcią do dalszego działania. Dziękujemy za te piękne wrażenia i już myślimy o kolejnej Wigilii, życząc sobie, abyśmy cały ten rok przeżyli w zgodzie i zdrowiu i spotkali się znów przy wspólnym, wigilijnym stole.

Stowarzyszenie Trzeźwości "DOM", ul. Banacha 1, 34-240 Jordanów, tel. 18 26 74 774, fax. 18 26 74 802, e-mail: st-dom@o2.pl