tel. 18 26 74 774   fax. 18 26 74 802    e-mail: st-dom@o2.pl

Jeśli ktoś pro­si nas o po­moc, to znaczy że jes­teśmy jeszcze coś warci

Paulo Coelho

MAJOWE IMPREZY KULTURALNE ŚDS

2014.06.05
Miesiąc maj obfitował w różnego rodzaju „kulturalne imprezy”, które dały naszym podopiecznym szansę ujawnienia swych ukrytych zdolności i możliwości. Dzięki organizowanej przez OREW Juszczyn w Zawoi imprezie pod nazwą „Zatańcz ze mna” podopieczni mogli uraczyć zgromadzonych widzów zabawnym popisem tanecznym    w rytmie „Choco choco chocolade”. Siódme poty wylewane na treningach w Ośrodku nie poszły na marne – sędziowie ocenili nasz występ na same „piątki”. Widzowie nie szczędzili braw. 
Kolejną możliwością pokazania, tym razem umiejętności aktorskich przez naszych podopiecznych, okazała się „Karuzela Twórczości” organizowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Zembrzyce w tym roku pod nazwą „ Mój bajkowy świat”. Na deskach tamtejszej sceny przedstawiona została - ćwiczona zapamiętale przez grupę teatralną „Doma(k)torzy” sztuka „Casting na żonę”. I tym razem nasi podopieczni stanęli na wysokości zadania! Sztuka ta z wielkim powodzeniem przedstawiona została również nauczycielom, uczniom i ich rodzicom, w Szkole Specjalnej w Makowie Podhalańskim, gdzie zostaliśmy zaproszeni przez panią dyrektor. Nasi podopieczni odnieśli tam prawdziwy sukces, publiczność była zachwycona    i rozbawiona do łez! 

Stowarzyszenie Trzeźwości "DOM", ul. Banacha 1, 34-240 Jordanów, tel. 18 26 74 774, fax. 18 26 74 802, e-mail: st-dom@o2.pl